State of Decay 3 – Unreal Engine 5-el érkezik

Szerző: Game One Admin

2022.09.07.

A State of Decay 3 kapcsán most az Xbox Game Studios vezetője néhány részletet szórt szét az éhes rajongóknak. Kifejezetten jó hír, hogy az Undead Labs csapata, a The Coalitionnel dolgozik együtt Vancouverben, így reméljük egy Gears of War minőségű harmadik részhez lehet majd szerencsénk.

Az Xbox Game Studios vezetője, Matt Booty elárulta, hogy a State of Decay 3 fejlesztése Unreal Engine 5 alatt zajlik és a fejlesztésben a Gears of War alkotói is részt vesznek. Az a cél, hogy a State of Decay 3 rengeteg újdonságot tartalmazzon, de mellette míg megjelenik a State of Decay 2 is tovább tudja növelni, az amúgy is kifejezetten izmos, 11 milliós felhasználói bázisát. Booty arról is mesélt, hogy kialakítottak egy olyan struktúrát, ahol néhány napra összehozzuk a téma szakértőit, hogy megtanulhassák egymástól a legújabb trendeket és technológiai trükköket. Ezt summits-nak, azaz csúcstalálkozóknak nevezik és már 25 ilyen eseményen vannak túl. Tartottak összejövetelt UI, Unreal Engine, animáció vagy akár fizika témakörökben is.

Oszd meg a cikket barátaiddal!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Értékelj:

5/5