PlayStation Stars – Pontgyűjtés indulhat még idén

Szerző: Game One Admin

2022.09.15.

Előszeretettel használnak a nagyobb cégek pontgyűjtős megoldásokat, amivel a saját márkájuk melletti elköteleződést próbálják erősíteni, minden háztartásba legalább fél tucat ilyen pontgyűjtés zajlik, legyen az élelmiszer vásárlásra, drogériai kozmetikumokra vagy egyszerűen csak az üzemanyag tankolásra. A Sony is igyekszik beállni a sorba és bevezeti a PlayStation Stars hűségprogramját.

A Sony ezt a szolgáltatást még a megújított PlayStation Plus rendszeréhez igyekszik hozzácsapni újdonságként, de a különlegessége, hogy minden játékos számára elérhető lesz, nem szükséges hozzá feltétlenül PlayStation Plus előfizetés. A Stars lényege, hogy a rendszer figyeli a tevékenységeinket és mindent jutalmazni fog, elég bejelentkezni néha vagy játszunk kicsit valamelyik játékkal és máris gyarapodni fog a pontkészletünk. Komolyabb elvárások is lesznek azért, így előfordulhat, hogy bajnokságot kell nyernünk, bizonyos trófeákat kell megszereznünk vagy a régiónkban elsőként megszerzett Platinázás után is jutalom üti majd a markunkat. A pontok beváltására vásárláskor lesz lehetőségünk vagy feltölthetjük majd a PSN pénztárcánkra is, és még a Store-ban történő vásárlásaink után is pontokkal fognak jutalmazni. A PlayStation Stars tovább bevezeti a digitálisan gyűjthető tárgyakat is, így PocketStationt, Toro and Kurot, Polygon Mant és az Ape Escape 2-ből származó Puntot zsákolhatjuk majd be. A PlayStation Stars program az elkövetkező hetekben elindul Ázsia és Amerika mellett szerencsére Európában is.

Oszd meg a cikket barátaiddal!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Értékelj:

5/5